Hakkımızda

Acar Nakliyat 1990 Yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 20 tecrübeli eleman ve 8 modern evden eve araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası ofis , fuar ve kurumsal taşımacılık ile hizmetinizdeyiz. Güvenilir bir eleman kadrosuyla içiniz rahat bir şekilde eşyanızı taşıtabilirsiniz. Taşımalarımız da eşyalarınız sigortalı ve marangozdur. Eşyalarınız zarar görmeden sarılır ve araçlarımıza düzenli bir şekilde yüklenir.

Acar evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine her konuda yardımcı olacak ve sizleri ev taşırken içiniz rahat bırakacaktır. Müşteri memnuniyeti esas alınan çalışmalarımızda güven ve kalitede taviz verilmemektedir. Hedefimiz her zaman en iyisini yapmak ve siz değerli müşterilerini memnun etmektir.

Misyonumuz

1990 yılından beri istanbul'da hizmet veren Acar Nakliyat teknolojik çağa ayak uydurarak gelişimini sürdürmektedir.

Dinamik genç ve daimi ekibimizle hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;

Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,

Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,

Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,

Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak.

Vizyonumuz

Başta müşteri memnuniyeti müşterilerimize kaliteli ve uygun ev taşımacılığı Doğruluk, Esaslık ve Dürüst çalışmayı kendine ilke edinen bir firmayız.

Araştıran, üreten, geliştiren, çağdaş, her zaman ileriye dönük çalışan, iletişim ve iş birliğini gerçekleştiren, kaliteli hale gelmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamında, sürekli gelişmeyi, temel amaç edinerek, verimli, kaliteli taşımacılık hizmetini müşteriye sunmak ve memnun müşteri kitlesini oluşturarak vizyonumuza ulaşmak.

Yurtiçi hizmet verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşıma modu ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdürebilir performans gerektiren lojistik çözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.